Untitled Document
Hírek
2016.02.26. 09:54:39
Megyei játékvezető küldés (14. f.) és hétvégi program
Fonyódi Ásványvíz Kupa 2016 Somogy Megyei Kosárlabda Bajnokság
Február 27. (szombat)
Táncsics Gimnázium, Kaposvár
09.00 ATM VTP – Meló Diák (Csapó-Koncsek)
10.30 Monok SE – Tamási (Koncsek- Csapó)
Somogyjádi sportcsarnok
15.00 Somogyjád – Henger KK (Lakos-Deák)

LEÁNY REGIONÁLIS KADETT BAJNOKSÁG, ALAPSZAKASZ, NYUGATI RÉGIÓ
Február 27. (szombat)
Kaposvári Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
10.00 Zala Volán TE – Mágusok Egyesület (LRKN-6011) (Lakos- Deák)
12.00 Szombathelyi SI – Soproni Darazsak Akadémia „B” (LRKN-6012) (Deák-Lakos)
15.00 Szombathelyi SI – Zala Volán TE (LRKN-6013) (Fleischmann-Koncsek)
17:00 Soproni Darazsak Akadémia „B” – Mágusok Egyesület (LRKN-6014) (Koncsek-Fleischmann)

KENGURU BAJNOKSÁG U11, ALAPSZAKASZ - 6. FORD. KAPOSVÁR
C csoport
Február 27. (szombat)
Toldi ltp-i Ált. Isk. és Gimn.
09.00 KASI Delfinek "A" - Marcali Szürkefarkasok (OKEF-6031)
10.30 KAP Leány "A" - KASI Delfinek "A" (OKEF-6032)
12.00 Marcali Szürkefarkasok - KAP Leány "A" (OKEF-6033)
Jtv.: Csabai- Schreck

D csoport
Február 27. (szombat)
Toldi ltp-i Ált. Isk. és Gimn.
13.30 KAP Leány "B" - Mágusok Egyesület (OKEF-6041)
15.00 KASI Delfinek/C - KAP Leány "B" (OKEF-6042)
16.30 Mágusok Egyesület - KASI Delfinek/C (OKEF-6043)
Jtv.: Kollár T., Ács D., Uzonyi Z.

F csoport
Február 27. (szombat)
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
09.00 Gyakorlós Törpék - KASI Delfinek/B (OKEF-6062)
10.30 KASI Delfinek/B - PVSK Jaguárok (OKEF-6061)
12.00 PVSK Jaguárok - Gyakorlós Törpék (OKEF-6063)
Jtv.: Söjtöry, Farkas, Szecsődi

G csoport
Február 27. (szombat)
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
13.30 Monok SE - Komló Sport (OKEF-6071)
15.00 Komló Sport - GYKSE Szekszárd "B" (OKEF-6073)
16.30 GYKSE Szekszárd "B" - Monok SE (OKEF-6072)
Jtv.: Tolnai, Farkas, Szecsődi

NEMZETI LEÁNY REGIONÁLIS TINI BAJNOKSÁG, I. FORDULÓ
„D” CSOPORT
Február 28. (vasárnap)
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
10.00 Mágusok Egyesület - Gyakorló DSE (LRTA-1042)
12.00 Pécsi VSK Kisgőzösök - Mágusok Egyesület (LRTA-1041)
14.00 Gyakorló DSE – Pécsi VSK Kisgőzösök (LRTA-1043)
Jtv.: Csapó, Borovszky, Dross
Copyright © Somogy Megyei Kosárlabda-szövetség - Design by: www.webgyarto.hu

REKLÁM