Untitled Document
Hírek
2016.04.14. 09:51:56
Megyei játékvezető küldés (19. f.) és hétvégi program
Fonyódi Ásványvíz Kupa 2016 Somogy Megyei Kosárlabda Bajnokság

Április 16. (szombat)
Somogyjádi sportcsarnok
15.00 Somogyjád – Táncsics TKK (Koncsek-Bartics)
Április 17. (vasárnap)
Táncsics Gimnázium
10.00 Tüskevár – Zrínyi (Söjtöry-Deák)
Tamási Sportcsarnok
16.00 Tamási Dámok – Meló-Diák KK (Tolna megyei küldés)

NEMZETI FIÚ SERDÜLŐ BAJNOKSÁG, FŐTÁBLA III. FORDULÓ
„Y” CSOPORT
Kaposvár, Toldi ltp-i Tagiskola (Szondi u. 3)
Április 16. (szombat)
11.00 OSE Lions – Kaposvári KK „A” (FOSF-3081)
12.45 PVSK-Panthers – Soproni Tigrisek (FOSF-3082)
17.00 Soproni Tigrisek – OSE Lions (FOSF-3083)
18.45 PVSK-Panthers – Kaposvári KK „A” (FOSF-3084)
Április 17. (vasárnap)
09.30 Kaposvári KK „A” – Soproni Tigrisek (FOSF-3085)
11.15 OSE Lions – PVSK-Panthers (FOSF-3086)

GYERMEK BAJNOKSÁG U12, ALSÓHÁZ - 8. FORDULÓ
A. csoport
Kaposvári Ált. Isk. és Gimn. (7400 Kaposvár, Béke u. 75.)
Április 16. (szombat)
09.00 Gyakorlós Törpék - KASI Delfinek (OGYF-8012)
10.30 KASI Delfinek - KAP Leány "B" (OGYF-8011)
12.00 KAP Leány "B" - Gyakorlós Törpék (OGYF-8013)
Jtv.: Söjtöry, Borovszky, Szecsődi

D. csoport
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimn., Ált. Isk. (7400 Kaposvár, Zárda u. 2.)
Április 16. (szombat)
09.00 Mágusok Egyesület - Pécsi VSK Kisbocsok (OGYF-8042)
10.30 Pécsi VSK Kisbocsok - Komló Sport (OGYF-8041)
12.00 Komló Sport - Mágusok Egyesület (OGYF-8043)
Jtv.: Koncsek, Bartics, Schreck

NEMZETI LEÁNY REGIONÁLIS SERDÜLŐ BAJNOKSÁG, III. FORDULÓ, DÉL-NYUGATI RÉGIÓ
„A” CSOPORT
Kaposvár, Kaposvári Általános Iskola és Gimnázium (Béke utca 75.)
Április 17. (vasárnap)
09.30 Kosárlabda Akadémia Pécs „A” – Gyakorló DSE (LRSA-3032)
11.30 Pécsi VSK „A” – Komló Sport KK (LRSA-3031)
13.30 3. helyért (LRSA-3033)
15.30 Döntő (LRSA-3034)
Jtv.: Koncsek, Lakos, Tolnai

„B” CSOPORT
Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Kat. Gimnázium tornacsarnoka (Zárda u. 2.)
Április 17. (vasárnap)
10.00 Kosárlabda Akadémia Pécs „B” – Mágusok Egyesület (LRSA-3042)
12.00 Atomerőmű KSC Szekszárd „B” – Pécsi VSK „B” (LRSA-3041)
14.00 3. helyért (LRSA-3043)
16.00 Döntő (LRSA-3044)
Jtv.: Schreck, Dross, Szecsődi

GYERMEK BAJNOKSÁG U12, ALSÓHÁZ - 8. FORDULÓ - KAPOSVÁR
C. csoport
Toldi ltp-i Ált. Isk. és Gimn. (7400 Kaposvár, Szondi u. 3.)
Április 17. (vasárnap)
13.30 PVSK-Panthers "B" - Tamási Dámocskák (OGYF-8031)
15.00 Marcali Szürkefarkasok - PVSK-Panthers "B" (OGYF-8032)
16.30 Tamási Dámocskák - Marcali Szürkefarkasok (OGYF-8033)
Jtv.: Deák, Borovszky
Copyright © Somogy Megyei Kosárlabda-szövetség - Design by: www.webgyarto.hu

REKLÁM